Koniecznie zobacz nasze promocje
Franck Boclet Tobacco woda perfumowana, 100 ml - 64

Franck Boclet Tobacco woda perfumowana, 100 ml

EAN: 3575070044454Czas wysyłki: 24h
359,00 PLN
Producent Franck Boclet

Premiera zapachu: 2014

Typ: Woda perfumowana

Pojemność: 100ml

 

Tobacco od Franck Boclet to esencja męskiego, zdecydowanego charakteru z orientalno-drzewnymi akcentami, które składają hołd tradycji. Wydane w 2014 roku, przyciągają uwagę swoją wyjątkową głębią i bogactwem aromatów.

 

Główne nuty zapachu to tytoń, który nadaje mu wyraźnie męski i intensywny charakter. Tytoń jest doskonale zbalansowany przez słodką śliwkę i pikantny imbir, co tworzy niezapomniane, ciepłe i pełne napięcia otwarcie. To połączenie idealnie oddaje dynamikę współczesnego mężczyzny, który ceni sobie klasykę z nutką wyrafinowania.

 

Serca perfum zdobią goździk, który wprowadza lekko orientalną pikanterię, oraz fasolka tonka i cedr, dodając drewnianego ciepła i głębi. Cedr z goździkiem tworzy harmonijną symfonię, która jest zarówno surowa, jak i elegancko zaokrąglona, co podkreśla unikalny styl i osobowość noszącego.

 

Bazę stanowią wanilia, benzoes i wetyweria, które razem kreują zmysłowy i długotrwały finał. Wanilia dodaje słodyczy i bogactwa, benzoes przynosi balsamiczną suchość, a wetyweria – ziemiście-świeży akcent, który nadaje całości charakteru i trwałości.

Tobacco Franck Boclet to perfumy dla mężczyzny zdecydowanego, który nie boi się wyrażać swojej siły i zmysłowości. Idealnie nadają się na chłodniejsze dni i wieczorne wyjścia, kiedy to ich głęboki, ciepły aromat może w pełni rozwinąć swoje skrzydła, przyciągając uwagę i admirałę.

 

-Nuty zapachowe:

 

-nuty głowy: Imbir, Śliwka, Tytoń

-nuty serca: Goździk, Cedr, Fasolka tonka

-nuty bazy: Wetyweria, Wanilia, Benzoes

paynow