Koniecznie zobacz nasze promocje

Carner Barcelona Ibiza Nights woda perfumowana 50ml

EAN: 8437017668398Czas wysyłki: 24h
399,00 PLN
Producent Carner Barcelona

Premiera zapachu: 2020

Typ: Woda perfumowana

Pojemność: 50ml

 

Ibiza Nights od Carner Barcelona to zapach, który przenosi swojego użytkownika w serce tętniącej życiem wyspy, oferując orientalno-kwiatową kompozycję idealną dla kobiet i mężczyzn.

 

Wydane w 2020 roku perfumy otwierają się ekscytującym akordem słodkiej włoskiej mandarynki, soczystej gruszki i intensywnego anyżu gwiazdkowatego, które razem tworzą zaproszenie do beztroskiej, letniej nocy.

 

Serce zapachu to kwintesencja kobiecości i męskości, gdzie delikatna magnolia łączy się z intensywnym jaśminem wielkolistnym oraz egzotycznym ylang-ylang, tworząc głęboki, emocjonujący bukiet, który doskonale oddaje dziką i niewymuszoną atmosferę Ibizy.

 

Na koniec, ciepła i otulająca baza z wanilii, balsamicznego benzoenu i ziemistej paczuli, nadaje perfumom zmysłowy i trwały charakter, który pozostaje na skórze, przypominając o magicznych, niezapomnianych nocach spędzonych na jednej z najbardziej kultowych wysp świata. Ibiza Nights to zapach, który jest równie złożony i pełen kontrastów, jak sama wyspa, której esencję uchwycił.

 

Idealnie nadaje się do noszenia zarówno na co dzień, jak i podczas wieczornych wyjść, zawsze przyciągając uwagę i pobudzając zmysły.
 
 

-Nuty zapachowe:

 

-nuty głowy: Anyż gwiazdkowaty, Gruszka,Włoska mandarynka

nuty serca: Ylang-ylang, Magnolia, Jaśmin wielkolistny

-nuty bazy: Benzoes, Paczula, Wanilia

paynow