Koniecznie zobacz nasze promocje
Chloé Nomade Naturelle Woda Perfumowana 75 ml Tester - 1221

Chloé Nomade Naturelle Woda Perfumowana 75 ml Tester

EAN: 3614229395723Czas wysyłki: 24h
373,00 PLN

Premiera zapachu: 2022

Typ: Woda perfumowana

Pojemność: 75ml

 

Nomade Naturelle Eau de Parfum marki Chloé to niezwykła orientalno-kwiatowa kompozycja, która urzeka swoją zmysłowością i elegancją. Wprowadzony na rynek w 2022 roku, zapach ten jest dziełem utalentowanej perfumiarki Caroline Dumur, która z niezwykłą precyzją stworzyła perfumy, które zachwycają swoją głębią i wyjątkowym charakterem.

 

Nomade Naturelle Eau de Parfum otwiera się nutami głowy, gdzie słodkie daktyle i soczysta mirabelka tworzą kuszącą i owocową aurę, która natychmiast przyciąga uwagę. W sercu kompozycji znajdują się delikatne akordy egipskiego jaśminu i frezji, które wprowadzają do zapachu kwiatową lekkość i elegancję. Baza perfum to prawdziwy majstersztyk, gdzie ciepłe nuty wanilii, drzewo sandałowe i mech dębowy łączą się, tworząc trwałą, zmysłową i wyrafinowaną aurę, która pozostaje na skórze przez wiele godzin.

 

Nomade Naturelle Eau de Parfum to więcej niż tylko perfumy - to wyraz wolności, natury i nowoczesnej kobiecości. Daj się oczarować tej wyjątkowej kompozycji i podkreśl swoją indywidualność za pomocą zapachu, który jest jednocześnie subtelny i intensywny.

 

-Nuty zapachowe:

 

-nuty głowy: Mirabelka, Daktyle

-nuty serca: Egipski jaśmin, Frezja

-nuty bazy: Drzewo sandałowe, Wanilia, Mech dębowy

paynow