Koniecznie zobacz nasze promocje
Hermes Galop d'Hermes perfumy 50 ml  - 1193

Hermes Galop d'Hermes perfumy 50 ml

EAN: 3346133100024Czas wysyłki: 24h
519,00 PLN
Producent Hermes

Premiera zapachu: 2016

Typ: Parfum

Pojemność: 50ml

 

Galop d'Hermès marki Hermès to wyjątkowe bursztynowe perfumy dla kobiet, które zadebiutowały w 2016 roku. Stworzone przez znakomitą perfumiarkę Christine Nagel, perfumy te są esencją luksusu, elegancji i zmysłowości. Galop d'Hermès to zapach, który podkreśla pewność siebie i indywidualność każdej kobiety, oferując bogatą i harmonijną kompozycję.

 

Zapach otwiera się intrygującymi i świeżymi nutami głowy, gdzie pigwa i szafran tworzą harmonijną i ekscytującą kompozycję. Te akordy wprowadzają do zapachu nutę egzotyki i tajemniczości, idealnie przygotowując na głębsze nuty serca. Serce perfum to zmysłowe połączenie róży tureckiej i osmantusa, które dodają kompozycji głębi, ciepła i zmysłowości. Baza zapachu to bogate i otulające nuty skóry i białego piżma, które zapewniają trwałość i elegancję, tworząc długotrwały, zmysłowy ślad na skórze.

 

Galop d'Hermès od Hermès to więcej niż tylko perfumy – to manifest luksusu i zmysłowości, który podkreśli Twoją wyjątkowość i styl. Zanurz się w tej bursztynowej kompozycji i pozwól sobie na chwilę prawdziwego luksusu i elegancji.

 

-Nuty zapachowe:

 

-nuty głowy: Szafran, Pigwa

-nuty serca: Osmantus, Róża turecka

-nuty bazy: Białe piżmo, Skóra

paynow