Strona główna » Polityka prywatności

Polityka prywatności

1. Administratorem Danych osobowych klientów przekazywanych w związku z korzystaniem przez nich z usług za pośrednictwem sklepu jest usługodawca czyli administrator- firma:
Lux&Sun Karina Mstowska
ul.11 Listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała

2. Dane osobowe klientów przechowywane i chronione są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r "o ochronie Danych osobowych" oraz ustawy z dnia 18 lipca 2012 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

3. Przeglądanie sklepu nie wymaga podania Danych osobowych.

4. Dane osobowe podawane są dobrowolnie.

5. Rejestracja bądź złożenie zamówienia wymaga podania Danych osobowych.

6. Administrator przetwarza Dane osobowe w celu świadczenia i realizacji Umowy, w celach statystycznych oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów.

7. W celu realizacji umowy, usługodawca może udostępnić zebrane od klienta dane do podmiotów pośrednich w transakcjach płatniczych oraz realizujących wysyłki towarów. W takich przypadkach ilość użytych Danych osobowych ogranicza się do maksymalnego minimum, wykorzystanej do poprawnej wysyłki i jest zgodna z przepisami prawa.

8. Użytkownik ma prawo wglądu oraz modyfikacji swoich Danych osobowych w każdym czasie, jak również żądania ich usunięcia z bazy danych. Wszystkie pytania i uwagi związane z procesem przetwarzania Danych osobowych można zgłaszać poprzez korespondencje pisemnie na adres administratora sklepu.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
paynow